Twitter

@unionen747

Fellesforbundet

Min side

__ KONTAKT__

Ansatte i Unionen

Unionen Fagforening har egne ansatte som står til tjeneste for medlemmene. Vi hjelper med alle utfordringer og spørsmål knyttet til lønns- og arbeidsforhold, organisering eller oppmåling av arbeid i byggfagene.

Stein Bruse Hofstedt

Forretningsfører

920 49 597

bruse@fellesforbundet.org

Kjell-Olav Rømo

Organisasjonsombud

922 51 201

kjell-olav.romo@fellesforbundet.org

Atle Wedaa

Organisasjonsombud

924 50 513

atle.wedaa@fellesforbundet.org

Frode Skagen

Organisasjonsombud

976 99 795

frode.skagen@fellesforbundet.org

Espen Nordvik

Organisasjonsombud
og oppmåler for rør

908 11 738

espen.nordvik@fellesforbundet.org

Johnny Helland

Organisasjonsombud og
oppmåler for betong og mur

920 67 612

johnny.helland@fellesforbundet.org

Kjetil Dahle

Organisasjonsombud og
oppmåler for maling og tak

920 67 613

kjetil.dahle@fellesforbundet.org

Einar Salbu

Organisasjonsombud og
oppmåler for tømmer

970 13 665

einar.salbu@fellesforbundet.org

Bodil Hestenes Vedå

Kontormedarbeider

415 96 290

bodil.veda@fellesforbundet.org

Kari Erdal

Kontormedarbeider

415 96 311

kari.erdal@fellesforbundet.org

Piotr Romaniec

Organisasjonsmedarbeider

915 34 108

piotr.romaniec@fellesforbundet.org